Зрадник Лукашенко: Ми не будемо брати гроші за розміщення у нас російських військ

Мінськ не братиме гроші за розміщення в Білорусі російських військових баз. Офіційний Мінськ і надалі не буде брати гроші за розміщення двох військових об’єктів РФ в Білорусі, навіть не дивлячись на «податковий маневр» в нафтовій галузі Росії, заявив Олександр Лукашенко, передає російський інформаційний ресурс ВПК-news.ru.

«Вы нам за эти базы ничего не платите, и когда уже буквально через год надо заключать новое соглашение (про продовження термінів оренди), я, разговаривая с вашими начальниками, разозлившись, сказал: «Не переживайте, мы с вас копейки и впредь не возьмем, даже если мы налоговый маневр не отрегулировали, пусть эти деньги будут у вас … », – процитував сам себе Олександр Лукашенко. При цьому він зазначив, що на даних базах працюють «три россиянина, остальные белорусы».

Попутно глава білоруської держави висловив подив: коли в Білорусі «вышли из строя некоторые типы вооружений», російська сторона зажадала за них заплатити. «Вы что, хотите, чтобы я купил автомат Калашникова, чтобы вас защищать?»

Олександр Лукашенко також звернув увагу на те, що Білорусь виступає рішуче проти використання її Заходом в своєму протистоянні з Росією. «Там нас не ждут, мы там не нужны. Пример тому – Украина. Нас просто могут использовать и очень сильно против России. А мы устали от этого использования», – зазначив білоруський президент.

Нагадаємо, що Білорусь не підтримала резолюцію ООН щодо анексованого Криму і є союзною державою Росії – конфедеративний союз Російської Федерації та Республіки Білорусь з поетапно організовуваним єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним та культурним простором.

Джерело

Share
error: Content is protected !!