верховний головнокомандувач Об’єднаними силами: НАТО допоможе Україні відновити флот

​Сполучені Штати Америки розглянуть поставки Україні снайперської зброї і озброєнь для українських військово-морських сил. Про це заявив верховний головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті на слуханнях у комітеті Сенату Конгресу США у справах збройних сил, повідомляють Патріоти України з посиланням на USnews.

На підтвердження тези, що все це не в пусту генерал зазначив, що Україна чудово впоралася з навчанням експлуатації протитанкових комплексів Javelin.

«Вони чудово з цим впоралися, але є інші системи: снайперська зброя, боєприпаси, і в світлі інциденту в Керченській протоці ми розглядаємо в майбутньому також (надання Україні, — ред.) морських систем», — сказав він.

За його словами, НАТО зможе допомогти Україні відновити флот після атаки РФ у Керченській протоці. «Нам потрібно продовжувати підтримувати їх у тому, що стосується контрбатарейних систем Q36 і Q37. Вони також звернулися до нас за допомогою систем зв’язку», — уточнив він.

Також Альянс погодив розширення військової присутності США в Чорному морі. Росію можна «привітати» з черговою блискучою імпровізацією її фюрера проти українських ВМС поблизу Керченської протоки

Росія виступає проти кораблів США. Однак, в НАТО заявили про розширення військової присутності США в Чорному морі.
Головнокомандувач Об’єднаними збройними силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапарротті заявив, що Росія виступає проти кораблів США, але розширенню військової присутності бути, повідомляють Патріоти України з посиланням на USnews.

За словами Скапарротті, НАТО вважає, що необхідність такого розширення точно є. Ми розширили (масштаби своєї присутності в Чорному морі, – ред.), як і наші союзники. У НАТО прямо зараз є флот у Чорному морі, – додав Скапарротті.

Джерело

Share
error: Content is protected !!