В Сoцсeтяx вылoжuлu cнятoе Дpoнoм вuдeо c мecтa aвaрuи caмoлeтa «Мocквa-Cuмфepoпoль», чтo cтoлкнyвcя c птuцaмu

У соцмережах показали місце аварії літака «Уральських авіаліній» у Підмосков’ї, зняте з висоти пташиного польоту квадрокоптером після зіткнення повітряного судна з чайками.
Відео оприлюднив на своїй сторінці у Twitter портал Baza.

Як повідомили в авіакомпанії, літак прямував до Сімферополя з аеропорту Жуковський і під час зльоту зіткнувся зі зграєю чайок. Після цього екіпаж повідомив про пожежу в двигуні, імовірно, через потрапляння птаха, і вирішив повернутися до аеропорту. Літак вдалося посадити за кілометр від злітно-посадкової смуги.

За даними Міністерства охорони здоров’я РФ, з 224 пасажирів, які перебували на борту, постраждали 23 людини, яких доправили до лікарні.
Унаслідок аварійного приземлення літак отримав сильні пошкодження.
Наразі слідчий комітет порушив кримінальну справу про порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту.

Окремо зазначається, що під час аварії бортові самописці літака не постраждали, тож будуть передані до Міжнародного авіаційного комітету.
Нагадаємо, інцидент стався вранці в четвер, 15 серпня. Літак А-321 «Уральських авіаліній», який виконував рейс «Жуковський (Москва) — Сімферополь» 
У Підмосков’ї здійснив тверду посадку літак, що прямував до окупованого Криму
здійснив жорстку посадку після загоряння двигуна під час зльоту. У результаті постраждали десять пасажирів.
Джерело

Share
error: Content is protected !!