Популярна телеведуча Яніна Соколова кинула цинічний виклик Зеленському: “Ти ж не сuкyн”

Українська інтерв’юер і ведуча телевізійної програми «Рандеву» Яніна Соколова в провокаційній манері запросила Володимира Зеленського дати їй інтерв’ю. Як стверджує журналістка, протягом останніх трьох місяців її глядачі регулярно ставлять запитання, коли ж в її програмі з’явиться кандидат в президенти Зеленський.

У своєму відеозвернення Соколова відповіла, що весь цей час вони намагалися зв’язатися з представниками кандидата неодноразово передаючи через них запрошення. Однак всі ці запити ігнорувалася і ніяких відповідей на них так і не надійшло.

У зв’язку з цим журналістка вирішила особисто звернутися до Зеленському з провокаційним закликом. Вона заявила, що всі існуючі інтерв’ю у цього кандидата носять виключно комплементарний характер і реальні питання так і не були задані. Крім того, Соколова спробувала взяти «на слабо» «Слугу народу».

«Володимире! Ну ти ж не с*кун. Прийди на «Рандеву», у нас до тебе чимало запитань, власне, «у нас», – це у всього українського народу, оскільки відповідей на них ми жодного разу не почули. Інтерв’ю, які були у вашому житті, були виключно, на нашу думку, комплементарними. Ми хочемо поговорити чесно і хочемо бачити перед собою людину, яка вміє тримати удар, відповідати на некомфортні запитання глядачів зі всієї України», – звернулася до Зеленському журналістка.

Раніше ми писали про те, що нещодавно шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський оприлюднив перший “ескіз” своєї передвиборчої програми. Він відкрито зізнався, що повноцінного плану у нього і його команди поки немає, і звернувся з проханням до прихильників порадити йому, що потрібно змінити в державі в першу чергу.

Більшість читачів попросили знизити комуналку, податки, скоротити кількість чиновників, зупинити медичну реформу і реформу освіти, підвищити зарплати і закінчити війну.

Деякі просили повернення смертної кари – втім, не уточнили чиї прізвища зі списку влади минулих років мають на увазі. Інші хотіли статусу ядерної держави і “впровадити модель Швейцарії в Україні”.

Багато відзначили, що у президента немає повноважень, щоб виконати такі вимоги. Були і більш особисті прохання, наприклад, блогер Олексій Дурнєв попросив більше комедій про побачення. Попросили смішних жартів в “Кварталі 95”.

Джерело

Share
error: Content is protected !!