Командир наuбоєздатнiшого підрозділу «ДНР» перейшла на бік України. Готова давати свідчення в Гаазі Більше

Головна героїня пропагандистського фільму «Ополченочка»: «Гібридка»-символ боротьби «народу Донбасу» перейшла на бік ЗСУ

«Її називали символом Новоросії! Кремль не пошкодував грошей, аби зняти про неї «перший повнометражний блокбастер» окупованих квазіреспублік — “Ополченочка». Окупанти завзято анонсують прем’єру — «Ополченочки» на день перемоги 9-го травня. А тут така підстава», — написав журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук», передають Патріоти України, та продовжує:

«Головна героїня “стрічки” — втекла з окупованої території. Незважаючи на високу військову посаду, кар»єру, гроші і почесті — жінка вирішила перейти на бік України. За дивним збігом, одразу після того, як хтось підірвав одразу вісім танків бойовиків, що стояли рядком на полігоні.


А, головне, Світлана вивезла з ОРДЛО докази, які засвідчують злочини росіян та їхні наміри подальшого вторгення на українську територію. Просто золотий свідок».

Світлана «дослужилася» в НЗФ «ДНР» до командира взводу, при цьому успішно співпрацювала з української контррозвідкою.

Бійці ЗСУ знищили унікальний російський танк Т-72Б3, який був доставлений на територію Донбасу для «випробувань» у війні з Україною. Про це українським розвідникам повідомила перебіжчиця зі складу незаконних збройних формувань (НЗФ) ОРДЛО Світлана Дрюк, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Танк був доставлений в Україну особисто капітаном Збройних сил Російської Федерації Юрієм Прилуцьким. За словами Світлани Дрюк це була «найкраща техніка в батальйоні» і саме після цього вона зробила вихід на територію підконтрольну українській владі.

У сюжеті продемонстровано Акт технічного стану танка Т-72Б3 заводський номер №Ж12ВТ5838 (122). Танк, згідно з документом відноситься до військової частини Збройних сил Російської Федерації 65384. Згідно відкритих даних це 17 мотострілецька бригада, яка дислокується на території Чеченської республіки в м. Шалі. Згідно з відкритими даними, бригада мала на озброєнні 41 танк модифікації Т-72Б3.

Українські аналітики з ІнформНапалма ідентифікували серед окупаційних військ фотосвідчення про перебування в Донбасі танкіста 17 бригади Максима Іванова, який потім був нагороджений орденом «За відвагу!»

Танк типу Т-72Б3 був трофеїзований українськими військовими під час бойових дій в Іловайську, однак згодом втрачений в боях. Танки цього типу були помічені також під час боїв за Дебальцеве. Т-72Б3 є спробою доказу модернізації можливостей танка до рівня Т-90А.

Джерело

Share
error: Content is protected !!