Ані Зеленський, ані Тимошенко жодного разу не звернулись до Путіна як до ворога України, — ветеран АТО

Така «обережність» не може не підштовхнути свідомого громадянина до певних висновків… Кандидати у президенти Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко жодного разу не звернулись до президента держави-агресора Росії Володимира Путіна як до ворога України. Про це заявив відомий блогер і учасник російсько-української війни Олексій Петров у ток-шоу «Прямий ефір», передають Патріоти України.

«Я його (Зеленського — ред.) особисто не знаю. Досить аналізувати його виступу. «Чудовий» жарт у нього був у 2016 році, коли Україну — країну, в якій він збирається стати президентом — він виставив в ролі актриси порнофільмів. Причому він не жартував, адже міг, з його-то часткою іронії, пожартувати в сторону Кремля, в сторону Путіна стосовно війни, стосовно збитих літаків, збитого «Боїнга», стосовно обстрілу Маріуполя. Я жодного разу не чув.

І найбільший нюанс — я також не чув … Я спеціально набрався сил, терпіння і прослухав весь виступ на форумі, де висувалася Юлія Володимирівна. І спеціально сидів і слухав. У мене додалося сивого волосся. Знаєте, скільки разів вона звернулася до Путіна як до головного ворога України? Жодного разу. Те ж саме — і Зеленський. Вони не помічають його. І особисто для мене як для громадянина України наштовхує на певні нюанси», — зазначив Петров.


Джерело

Share
error: Content is protected !!