А вона ж вбuвала наших хлопців. Чи зроблять і у нас героїню з бойовика «Ветерок»

Силовое ведомство подтвердило переход экс-террористки «молодой республики» Светланы Дрюк. В СБУ сообщили, что переход «ополченочки» Дрюк стал завершением длительной спецоперации контрразведки ведомства, в результате которого она стала свидетелем агрессии РФ в украинском государстве, а силовики получили важные материалы по офицерам армии России, сотрудникам спецслужб агрессора и их роли в организации терроризма на оккупированных территориях, передает «Диалог.UA».

Кроме того, правоохранители получили дополнительную информацию о подразделениях оккупантов, их позициях, технике и вооружении, которые поставляет на Донбасс страна-агрессор. Руководитель СБУ Василий Грицак заявил, что спецоперация стала интеллектуальным и профессиональным поединком между спецслужбами Украины и РФ.

«Служба безпеки України підтверджує факт виведення на підконтрольну територію України найманця російських НЗФ на Донбасі Світлани Дрюк, «начальника штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НМ ДНР» з позивним «Ветерок».
Перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки СБУ, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україну, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі.

Також СБУ отримано додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів НЗФ, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з РФ.

Фактично вся операція відбувалася в умовах жорсткого контррозвідувального режиму ФСБ РФ на тимчасово окупованій території, у зв’язку з чим вимагала від співробітників СБУ безпрецедентного рівня конспірації та майстерності в умовах високого психологічного навантаження.

Як зазначив Голова СБУ Василь Грицак: «Ця операція була змаганням інтелекту і професіоналізму між російськими та українськими спецслужбами, а отриманий результат – черговий доказ російської збройної агресії».
Досудове розслідування триває.»

Служба безпеки України підтверджує факт виведення на підконтрольну територію України найманця російських НЗФ на Донбасі…

Опубліковано Служба безпеки України Понеділок, 4 березня 2019 р.

Источник

Share
error: Content is protected !!